Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | GM |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 25,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Autobusi, Kamioni, Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 21,5mm
Kom/pak : 25
GM Nr.: 14045480
Kataloški broj 15473
Повезани производи
-
Chrysler
Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira
Оцењено са 0 од 582,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu




