Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13,5mm
Za rupu : 5,7mm
Ukupna dužina : 20,5mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: MXC1800, MWC9134
Kataloški broj 21284
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Land Rover, Volkswagen tipla za kopče sa vrata (za žabice 189500, 189504)
Оцењено са 0 од 570,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, Land Rover, Volvo žabice za fikiranje tapacirunga i unutrašnje obloge
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu




