Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8*9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,5mm
Za rupu : 7,8*9,5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: DYC500020
Kataloški broj 21286
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Land Rover, Volkswagen tipla za kopče sa vrata (za žabice 189500, 189504)
Оцењено са 0 од 570,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




