Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13,2mm
Prečnik tiple : 9,8mm
Ukupna dužina : 21,5mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MB880530
Kataloški broj 21387
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Mitsubishi, Toyota univerzalne tiple za šraf od 6,3mm
Оцењено са 0 од 525,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Mitsubishi ,Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 554,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu




