Изборник
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 63,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 12,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 63,5mm
Kom/pak : 2
Opel Nr.: 0132608
Kataloški broj 21651
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot nosač poluge od haube
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče žabice za podkrila
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu




