Изборник
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 8*13mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 7,2*10,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 7,2*10,8m
Prečnik tiple : 8*13mm
Ukupna dužina : 20,2mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 11611079
Kataloški broj 21771
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Daewoo, Honda, Opel kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 581,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot nosač poluge od haube
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče žabice za podkrila
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu




