Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8*13,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 25,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,1mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25,5mm
Prečnik osovine : 8*13,5mm
Ukupna dužina : 13,1mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703081188
Kataloški broj 22038
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault clio kopče za fiksiranje instalacije
Оцењено са 0 од 5137,00 рсд Dodaj u korpu




