Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Subaru, Toyota |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 6,8mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
Subaru Nr.: 909130051
Toyota Nr.: 90269-07076
Kataloški broj 22144
Повезани производи
-
Mitsubishi
Mitsubishi, Subaru, Tesla žabice za fiksiranje tapacira
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Mitsubishi
Mitsubishi, Subaru, Toyota žabice za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Mazda
Mazda, Nissan, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5117,00 рсд Dodaj u korpu




