Изборник
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : tamno siva
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 6,7mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-07321-S1
Kataloški broj 22196
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za obloge u vozilima
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu




