Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 4,9mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 9,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 9,7mm
Za rupu : 4,9mm
Ukupna dužina : 11,7mm
Kom / pak : 10
Toyota Nr. : 90467-05170
Kataloški broj 22999
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za obloge u vozilima
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu




