Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,6mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 34,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17mm
Za rupu : 6,6mm
Ukupna dužina : 34mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 6Q0807643
Kataloški broj 24072
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu




