Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volvo |
| Dimenzije rupe | 6,2mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16mm
Za rupu : 6,2mm
Ukupna dužina : 10,5mm
Kom / pak : 25
Volvo Nr. : –
Kataloški broj 24136
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Seat, Volkswagen, Volvo žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 5186,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Nissan, Subaru, Suzuki, Volvo žabice za fiksiranje plastičnih elemenata i podkrila
Оцењено са 0 од 5160,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, Volvo žabice za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 544,00 рсд Dodaj u korpu




