Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 3,9*11,2mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 17,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,9mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,7mm
Za rupu : 3,9*11,2mm
Ukupna dužina : 14,9mm
Kom / pak : 10
Renault Nr.: 7703077449
Volkswagen Nr. : 251867299
Kataloški broj 24392
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu




