Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler, Ford, GM, Land Rover, Mazda |
| Dimenzije rupe | 6,3mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 17,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,2mm
Za rupu : 6,3mm
Ukupna dužina : 25mm
Kom / pak : 10
Chrysler Nr. : 4638136
GM Nr. : 15773445, 20664092
Ford Nr.: N804570S, W715694S300
Land Rover Nr.: RYQ500070
Mazda Nr.: 9XG1-56-94X0
Kataloški broj 24624
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Chrysler
Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira
Оцењено са 0 од 582,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Chrysler, Fiat auto žabice za fiksiranje tapacira
Оцењено са 0 од 5138,00 рсд Dodaj u korpu




