Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, GM |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Za rupu : 5,9×6,3mm
Ukupna dužina : 23,5mm
Kom / pak : 10
Ford Nr. : W711687S300
GM Nr. : 11589181
Kataloški broj 25024




