Изборник
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Mazda |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 21,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 26,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 21,5mm
Prečnik osovine : 7,5mm
Ukupna dužina : 26,7mm
Kom / pak : 10
Mazda Nr.: FD01-68-AC3
Kataloški broj 25827
Повезани производи
-
Ford
Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan kopče za fiksiranje branika i podkrila
Оцењено са 0 од 5107,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 5150,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mazda, Suzuki kopče za fiksiranje keder gume
Оцењено са 0 од 560,00 рсдОригинална цена је била: 60,00 рсд.52,00 рсдТренутна цена је: 52,00 рсд. Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu




