Изборник
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan, Renault |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 26,1mm |
| Ukupna dužina ili visina | 41,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : tamno siva
Prečnik glave : 26,1mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 41,2mm
Kom / pak : 10
Nissan Nr.: 01553-05891
Renault Nr.: 8200244430
Kataloški broj 25933
Повезани производи
-
Honda
Honda, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 595,00 рсдОригинална цена је била: 95,00 рсд.69,00 рсдТренутна цена је: 69,00 рсд. Dodaj u korpu




