Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 3*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 15*27mm |
| Ukupna dužina ili visina | 35,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 15x27mm
Prečnik osovine : 3x12mm
Ukupna dužina : 35mm
Kom / pak : 10
Renault Nr.: 7703077438
Kataloški broj 26031
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Dacia, Peugeot nintna za pričvršćivanje zadnje metlice brisača
Оцењено са 0 од 5180,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Dacia, Fiat, Renault tiple za šraf 3,9mm
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu




