Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 9,5mm
Ukupna dužina : 19,6mm
Kom / pak : 10
Renault Nr.: 7703081127
Kataloški broj 26037
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 549,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Dacia, Renault kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 531,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




