Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 11*11mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 24,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 24mm
Za rupu : 11*11mm
Ukupna dužina : 22,2mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 07147265039
Kataloški broj 32474
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Оцењено са 0 од 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 544,00 рсд Dodaj u korpu




