Изборник
| boja | Crna |
|---|---|
| brend automobila | Alfa Romeo, Fiat |
| namena | Ukrasne lajsne spoljne |
| precnik glave | 15,2*21,6mm |
| ukupna duzina | 12,0mm |
| vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
| dimenzije rupe | 6,0mm |
SKU
180053
Категорије Alfa Romeo - Fiat - Lancia, Auto žabice i kopče
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15,2*21,6mm
Za rupu : 6mm
Visina : 12mm
Kom/pak : 25
Fiat Nr.: 4343591
Повезани производи
-
Auto žabice i kopče
Opel Astra F karavan kopče za fiksiranje zadnje ukrasne lajsne na gepek vratima
Оцењено са 0 од 5390,00 рсд Dodaj u korpu




