Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Fiat, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 21,5mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 9345A1
Kataloški broj 15050
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm
Оцењено са 0 од 535,00 рсд Dodaj u korpu





