Изборник
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 15mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 17,5mm
Kom / pak : 25
BMW Nr.: 51411870718
Kataloški broj 15911
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu





