Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji, Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 53,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 6mm
Ukupna dužina : 53mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51717002953
Kataloški broj 16699
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu





