Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 23,2*34,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 23,2*34,5mm
Za rupu : 8mm
Visina : 13,6mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51137020031
Kataloški broj 15119
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu




