Изборник
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 19*32mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Glava : 19*32mm
Za rupu : 5mm
Visina : 19mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51717066223
Kataloški broj 15110
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu




