Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mini |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Ukupna dužina ili visina | 17,4mm |
| Prečnik glave | 11*18,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11*18,5mm
Za rupu : 7mm
Ukupna dužina : 17,4mm
Kom / pak : 25
Mini Cooper.: 07137073915
Kataloški broj 16702
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu





