Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 5,5mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 6,3*10,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 6.3*10.8mm
Prečnik osovine : 5.3mm
Ukupna dužina : 12.4mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 699293
Kataloški broj 15972
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu





