Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Prečnik glave | 8*10mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8*10mm
Prečnik osovine : 6,2mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 25
Citroen Nr.: 856520
Kataloški broj 15488
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot univerzalne žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu




