Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Fiat |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 7,6*8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 7.6*8mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 17.5mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 856548
Fiat Nr.: 9408565488
Kataloški broj 15979





