Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Citroen, Daewoo, Opel, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 25
Citroen Nr.: 6991X7
Opel Nr.: 1810850, 90379945
Kataloški broj 15403
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot univerzalne žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu





