Изборник
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 28,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Dimenzija glave : 28mm
Prečnik osovine : 7,5
Ukupna dužina : 30mm
Kom / pak : 10
Peugeot Nr.: 6973A4
Kataloški broj 15987
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Renault klizači za reparaturu prednjih podizača stakla
Оцењено са 0 од 51.710,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu





