Изборник
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 17,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 17,2mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 12,8mm
Kom / pak : 10
Citroen Nr.: 856562
Kataloški broj 15020
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot univerzalne žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 568,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu




