Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 14*20mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 40,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 40mm
Prečnik osovine : 14*20mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 2
Citroen Nr.: 7584AQ
Kataloški broj 15015
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne PVC vezice sa žabicom za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Dacia, Fiat, Peugeot, Renault žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu




