Изборник
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 15*22,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 15*22,2mm
Prečnik osovine : 11mm
Ukupna dužina : 12mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 694353
Kataloški broj 19869
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu




