Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 4,5*7mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11,6*11,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11,6*11,6mm
Prečnik osovine : 4,3*7mm
Ukupna dužina : 25,3mm
Kom / pak : 25
Ford Nr.: 1047847
Kataloški broj 16010
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Autobusi, Ford, kamioni kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 5227,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





