Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*13mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12*20mm
Za rupu : 8*13mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W716352S300, 5270438
Opel Nr.: 1222281, 11610926
Kataloški broj 19320
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Opel, Renault kopče za tapacire na vratima
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




