Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Ford, GM, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*13mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 14*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 14*20mm
Za rupu : 8*13mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: –
GM Nr.: 11518357
Kataloški broj 19322
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Daewoo, Honda, Opel kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 581,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot nosač poluge od haube
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu




