Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,9mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 15mm
Prečnik tiple : 7mm
Ukupna dužina : 21,9mm
Kom/pak : 25
Chrysler Nr.: 6505539AA
Kataloški broj 15997
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Chrysler, Fiat Freemont auto kopče, žabice za masku hladnjaka, podkrila i branik
Оцењено са 0 од 5124,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




