Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Opel |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 18*22mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18*22mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 10,7mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 90355604
Kataloški broj 16197
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Оцењено са 0 од 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





