Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Daewoo, Opel |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17mm
Prečnik tiple : 7mm
Ukupna dužina : 18,5mm
Pak/kom : 25
Opel broj : 2240582
Kataloški broj 16208
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu





