Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,7mm
Prečnik osovine : 7,5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 2345957
Kataloški broj 16223
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Daewoo, Honda, Opel kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 581,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Оцењено са 0 од 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu





