Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 10,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,9mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 10mm
Prečnik osovine : 6,5mm
Ukupna dužina : 15,9mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 149910
Kataloški broj 16259
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Оцењено са 0 од 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu





