Изборник
| Boja | Crvena |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crvena
Prečnik glave : 12,5mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 2345959
Kataloški broj 15609
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
Audi, BMW, Ford, Mini, Opel, Volkswagen univerzalni šestougaoni limeni šraf sa podloškom 4,8mm
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče žabice za podkrila
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu





