Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 16*19,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Precnik glave : 16*19,5mm
Za rupu : 6,7mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 2228839
Kataloški broj 15756
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Opel univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu





