Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Tipla : 8mm
Ukupna dužina : 25mm
Pak/kom : 25
Opel Nr.: 212951
Kataloški broj 15676
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu





