Изборник
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 15mm
Prečnik tiple : 8mm
Ukupna dužina : 20mm
Pak/kom : 25
Opel Nr.: 7231992
Kataloški broj 15674
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Opel, Seat, Volkswagen kopče za fiksiranje keder gume na vratima
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Daewoo, Honda, Opel kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 581,00 рсд Dodaj u korpu





