Изборник
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel, Renault |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 12,6mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 18,8mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 4501565, 9161865
Renault Nr.: 7703077250
Kataloški broj 15397
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu





