Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 36,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 36,4mm
Prečnik osovine : 10,5mm
Ukupna dužina : 24mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703077435
Kataloški broj 16225
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot, Renault, Volvo auto žabice za fiksiranje podkrila i tepiha
Оцењено са 0 од 582,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu





