Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 6,5mm
Ukupna dužina : 18,5mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077444
Kataloški broj 16237
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 549,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Dacia, Peugeot nintna za pričvršćivanje zadnje metlice brisača
Оцењено са 0 од 5180,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu





